Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

"Her evresi ile düşünülmüş, hazırlanmış, yönetilmiş ve utkuyla sonuçlandırılmış olan bu harekat, Türk ordusunun, Türk subaylarının ve komuta kurulunun yüksek güçlerini ve yiğitliklerini tarihte bir daha saptayan ulu bir yapıttır.
Bu yapıt, Türk ulusunun özgürlük ve bağımsızlık düşüncesinin ölümsüz anıtıdır.
Bu yapıtı yaratan bir ulusun çocuğu, bir ordunun Başkomutanı olduğum için sevincim ve mutluluğum sonsuzdur."
Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Yaz Kurslarımız Başlıyor!

İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi'nde Satranç, Robot Eğitimi ve Mental Aritmetik kurs kayıtlarımız başlamıştır. Detaylı bilgi için e-broşürü inceleyebilir ya da 537 766 32 64 (Fırat Cem Ağca) nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

İndigo Takımlar Satranç Şamiyonası Sona Erdi!

İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından Martı Otel'de gerçekleştirilen 2014 İndigo Takımlar Satranç Şampiyonası 1 Haziran 2014 Pazar günü gerçekleştirilen ödül töreni ile sona erdi.
Turnuva detaylarına ve fotoğraflarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

2014 İndigo Takımlar Satranç Şampiyonası Başlıyor

Sporcuların takımlar kurarak yarışacağı İndigo Takımlar Satranç Şampiyonası Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından 31 Mayıs-1 Haziran 2014 tarihlerinde Martı Resort Otel’de gerçekleştirilecek. Yarışmada minikler, ilkokullar, orta okullar ve açık olmak üzere toplam dört kategori yer alacak.
Takımlar minikler ve ilkokullar kategorisinde 6, ortaokul ve açık kategorisinde 4 sporcudan oluşacak. Oluşturulan takım listeleri en geç 30 Mayıs 2014 saat 20:00 ‘e kadar fcagca@yahoo.com adresine
gönderilmelidir.
Detaylı bilgi için mutlaka haberin devamını okuyun.
Turnuva katkı payı 30TL dir.
Turnuva Sayfası

Başsağlığı

Manisa'nın Soma ilçesinde meydana gelen kazada yaşamını yitiren işçilere Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan vatandaşlara acil şifalar diliyoruz.

23 Nisan ELO Turnuvası FIDE Hesaplamaları

18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz İndigo/Martı Otel 10. Geleneksel 23 Nisan ELO Turnuvası'nın sonuçları FIDE(Dünya Satranç Birliği) tarafından hesaplanarak sisteme dahil edildi.
FIDE'nin ilan ettiği performans listesi ve bilgiler haberin devamındadır.
ELO Nedir?

23 Nisan ELO Turnuvası'nın UKD Değişimleri Açıklandı!

18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen İndigo / Martı Otel 10. Geleneksel 23 Nisan ELO Turnuvası'nın performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.
Katılan sporcuların performans puanları ve UKD değişimlerini Haberin Devamında görebilirsiniz.

Sporcularımız Ulusal Takım Kampından Döndü

Milli sporcularımız Fehmi Kuzey Yurdun ve Gülden Postoğlu'nun da katıldığı 2014 Küçükler Ulusal Takım Kampı 19 - 23 Nisan 2014 tarihleri arasında Antaya Kemer'de düzenlendi.

23 Nisan ELO Turnuvası Sona Erdi

Marmaris Martı Resort Otel sponsorluğunda İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilen 10.Geleneksel 23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası 20 Nisan 2014 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Adına yakışır bir coşkuyla gerçekleşen turnuva sonunda A kategorisinde IM Nino Batsiashvili, B kategorisinde Metehan Barut, C kategorisinde Boran Ersin Fidan, D kategorisinde Ferhat Yamaç Gebeş yarışmayı birincilikle tamamladılar.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva ödüllerine, detaylarına ve fotoğraflarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?

Kuvvetli oyuncularla oynamak
67% (14 oy)
Ödül kazanmak
33% (7 oy)
Toplam oy: 21

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
67%
Ödül kazanmak
33%
Toplam oy: 21

SPONSOR