Özlemle Anıyoruz…

Atatürk'ün ölümsüzlüğe uğurlandığı günün yıldönümünde herkese düşen en büyük görev; Atatürk'ü ve en büyük eseri Cumhuriyet'i anlamak, Cumhuriyet'in değerlerini her koşulda korumak, Atatürkçü düşünceyi benimsemek ve Ülkemizi aydınlık yarınlara taşımaktır.

Cumhuriyet Kupası Sahibini Buldu!

Marmaris İndigo Satranç tarafından düzenlenen 12. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası ELO Satranç Turnuvası 8 Kasım 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
Turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler.
Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Merih Ergin, B Kategorisinde Bora Erzurumlu,C Kategorisinde Ata Ozan Ağca birinci oldu.
D Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva sonuçlarına ve detaylarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

İndigo Cumhuriyet Kupasında 3. Tur Tamamlandı

İndigo 12.Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası ELO Satranç Turnuvası'nda 3.Tur tamamlandı.
Sonuçlar,eşlendirme ve sıralama için Turnuva Sayfası
Turnuva fotoğrafları için Facebook Sayfamız

Cumhuriyet Kupaları Sahiplerini Bekliyor!!

İndigo 12.Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası ELO Satranç Turnuvası Başlıyor!
Turnuva herkese açıktır..

Marmaris İndigo 4. Yıldırım ELO Turnuvası

Marmaris İndigo 4. Yıldırım (Blitz) ELO Turnuvası 7 Kasım 2015 Cumartesi günü saat: 10.00’da Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 5 dakika + 3 saniye eklemeli zaman temposuyla 5 tur üzerinden oynanacak yarışma sonuçları FIDE’ye gönderilecek ve Blitz ELO hesaplamalarında kullanılacaktır.
Turnuva sonunda birinci Bono Restaurant'tan 125 TL, ikinci 100 TL, üçüncü 75 TL harcama çeki ve madalya ile ödüllendirilecek.
Yarışma herkese açıktır (Tek Kategori).Katılım ücreti 30TL'dir.
Yönergeyi inceleyiniz.
Turnuva Programı:
Cumartesi
1.Tur: 10.00
2.Tur: 10.20
3.Tur: 10.40
4.Tur: 11.00
5.Tur: 11.20
 

İndigo 12. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Başlıyor!

Marmaris İndigo 12. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 7-8 Kasım 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
İlimizin en prestijli turnuvalarından olan şampiyonada dereceye girenler kupa ile ödüllendirilecek. Marmaris İndigo Satranç Merkezi’nin gerçekleştireceği bu anlamlı yarışmada her yaş ve seviyedeki satranç severler düşünülerek oluşturulmuş 4 kategori yer alacak.
Konaklama
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi 6 Kasım 2015 saat 20.00'dir.
Turnuva Programı
**Katılım ücreti A kategorisi için 40 TL, diğer kategoriler için 30 TL'dir.
ELO Nedir?
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası
 

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğindeki Türk halkının, batılı emperyalistlere karşı verdiği kurtuluş savaşını kazanmasının ardından 1923'te kurulan Cumhuriyetimizin 92. yılında Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak, Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve devrimleriyle aydınlanan yolda emin ve güçlü adımlarla ilerlemek, bu değerleri gelecek kuşaklara teslim etmek bizlere düşen en büyük görevdir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Kupası Marmaris Elemeleri

TSF Marmaris İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen Muğla Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Marmaris Elemeleri 17-18 Ekim 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Düzenleyeceğimiz turnuvanın sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacak.
Turnuva sonunda dereceye giren sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Kategoriler Haberin Devamında.
Kayıt için son başvuru tarihi 16 Ekim 2015 Cuma saat:20.00’dir. Her kategoride ilk 5 sırayı alan sporcular 24-25 Ekim tarihlerinde Muğla'da gerçekleştirilecek Cumhuriyet Turnuvası'na katılmaya hak kazanacaklar.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Katılım ücretsizdir.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.

Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
73%
Ödül kazanmak
27%
Toplam oy: 60

SPONSOR