Muğla Bayanlar Şampiyonası

Gülden Postoğlu Muğla bayanlar 3.sü oldu. Beş maçta 4 galibiyet 1 yenilgi alan Gülden 4 puan toplayarak 14.sırada başladığı turnuvayı birinciyle eş puanda olmasına rağmen averajla 3.sırada bitirdi. Öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

11. Atatürk ve Cumhuriyet Kupası'nın UKD Değişimleri Açıklandı!

8-9 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Marmaris İndigo 11. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası'nın performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.
Katılan sporcuların performans puanları ve UKD değişimlerini Haberin Devamında görebilirsiniz.

Özlemle Anıyoruz…

Atatürk'ün ölümsüzlüğe uğurlandığı günün yıldönümünde herkese düşen en büyük görev; Atatürk'ü ve en büyük eseri Cumhuriyet'i anlamak, Cumhuriyet'in değerlerini her koşulda korumak, Atatürkçü düşünceyi benimsemek ve Ülkemizi aydınlık yarınlara taşımaktır.

Cumhuriyet Kupası Sahiplerini Buldu!

İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi'nin bu yıl 11.sini gerçekleştirdiği Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 9 Kasım 2014 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Cumhuriyet Bayramımıza ve Cumhuriyetimizin 91. yılına yakışır bir coşkuyla başlayıp sona eren turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Kerem Aktaş , B Kategorisinde Doğaç Fevzi Maden, C Kategorisinde Ceylin Tikveşli, D Kategorisinde ise Çağan Bulut birinci oldu.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva ödüllerine ve detaylarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

ÖNEMLİ / YER DEĞİŞİKLİĞİ

Green Nature Diamond Otel'de yapılması planlanan Atatürk ve Cumhuriyet Kupası aynı tarih ve programla Martı Resort Otel'de gerçekleştirilecektir.

Martı Otel Konaklama Fiyatları

Marmaris Martı Resort Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

İndigo'da Dersler Devam Ediyor...

İndigo’da her yaş ve seviyeye uygun Satranç,Yazlım Alt Yapılı Robot Eğitimi, Aloha Mental Aritmetik ve Anlayarak Hızlı Okuma kurslarımız devam ediyor.
Fotoğraf Galerisi
Bilgi İçin : Fırat Cem AĞCA
0537 766 32 64
fcagca@yahoo.com

Sezonun ilk ELO turnuvası “Atatürk Kupası” başlıyor!!

11.Marmaris Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Marmaris Martı Resort Otel'de gerçekleştirilecek.
İlimizin en prestijli turnuvalarından olan şampiyonada dereceye girenler kupa ile ödüllendirilecek. Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi’nin gerçekleştireceği bu anlamlı yarışmada her yaş ve seviyedeki satranç severler düşünülerek oluşturulmuş 6 kategori yer alacak. Yarışmada sadece turnuvada yer alan sporcuların anne ve babalarının katılabileceği yeni bir kategori de oluşturulmuştur.
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi A grubu için 6 Kasım, diğer gruplar için 7 Kasım 2014 saat 20.00'dir
Konaklama
**Yarışma herkese açıktır.
**Katılım ücreti 30 TL'dir. ( E grubu 20TL )
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Kayıtlar sona ermiştir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası
 

Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğindeki Türk halkının, batılı emperyalistlere karşı verdiği kurtuluş savaşını kazanmasının ardından 1923'te kurulan Cumhuriyetimizin 91. yılında Türkiye Cumhuriyeti'nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü savunmak, Büyük Önder Atatürk'ün ilke ve devrimleriyle aydınlanan yolda emin ve güçlü adımlarla ilerlemek, bu değerleri gelecek kuşaklara teslim etmek bizlere düşen en büyük görevdir.

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?

Kuvvetli oyuncularla oynamak
73% (22 oy)
Ödül kazanmak
27% (8 oy)
Toplam oy: 30

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
73%
Ödül kazanmak
27%
Toplam oy: 30

SPONSOR