Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?

Kuvvetli oyuncularla oynamak
73% (8 oy)
Ödül kazanmak
27% (3 oy)
Toplam oy: 11

Önemli!!

Kayıt yaptırdığı halde turnuvaya katılamayacak olan sporcuların cuma akşamına kadar durumlarını bildirmeleri gerekmektedir. fcagca@yahoo.com 0 537 766 32 64

23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası

10.Geleneksel İndigo/Martı Otel 23 Nisan Satranç Turnuvası başlıyor!!
Marmaris Martı Otel’in 4.000 TL ödül koyarak sponsor olduğu 23 Nisan ELO Turnuvası Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından 18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde Martı Resort Otel’de gerçekleştirilecek. Bu sene 10.sunu düzenleyeceğimiz bu anlamlı turnuvanın sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak. Yarışmada 5 kategori yer alacak.
ELO Nedir?
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi 18 Nisan 2014 Cuma saat:20.00’dir. ( A Grubu için Perşembe saat: 20.00 )
Ödül Dağılımı
Konaklama
** Turnuva katkı payı A grubu için 50TL, B ve C grubu için 30TL, D ve E grubu için 20TLdir. GM ve IM ünvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmayacaktır.
Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası
 

Ödüller


Marmaris Martı Otel sponsorluğunda İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilecek 10. Geleneksel 23 Nisan ELO Turnuvası'nda dereceye girenlere verilecek ödülleri görebilmek için Haberin Devamını okuyun.

Para ödüllerinin yanısıra A, B, C ve D kategorilerinde ilk üç sırayı alan sporcular kupa, E kategorisinde yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecektir.

Martı Otel Konaklama Fiyatları

Marmaris Martı Resort Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

2. ELO Turnuva'sının UKD Değişimleri Açıklandı!

8-9 Mart 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Marmaris İndigo 2. ELO Satranç Turnuvası'nın performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.
Katılan sporcuların performans puanları ve UKD değişimlerini Haberin Devamında görebilirsiniz.

İndigo 2.ELO Turnuvası Sona Erdi

Marmaris Martı Resort Otel’in ev sahipliğinde İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilen 2. ELO Turnuvası 9 Mart 2014 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Turnuva sonunda A kategorisinde Osman Yatkın, B kategorisinde Barışcan Ünsal ,C kategorisinde Ömer Ege Boz, D kategorisinde Ünal Yiğit Özenç yarışmayı birincilikle tamamladılar.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
3.ELO turnuvası 18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Turnuva ödüllerine, detaylarına ve fotoğraflarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Marmaris İndigo 2. ELO Turnuvası Başlıyor!

Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından düzenlenen Marmaris İndigo 2.ELO Satranç Turnuvası 8-9 Mart 2014 tarihlerinde Martı Resort Otel’de gerçekleştirilecek.
Turnuva sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak. İlimizde düzenlenecek ikinci ELO Turnuvası olma özelliği taşıyan yarışmada 5 kategori yer alacak. ELO Nedir?
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi 7 Mart 2014 Cuma saat:20.00’dir.
Turnuva sonunda A,B,C ve D Kategorilerinde ilk üç sırayı alan sporcular kupa, E Kategorisinde yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Turnuva katkı payı A grubu için 30TL, B, C, D ve E grupları için 20TL'dir. Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.

Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

Marmaris TV ve Kanal 48 Röportajları

25-31 Ocak tarihleri arasında Antalya Kemer'de rekor katılımla gerçekleştirilen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası’nda Marmaris’ten milli takıma giren öğrencilerimiz ile yapılan röportajları izlemek için :
Marmaris TV
Kanal 48
 

İndigo’dan Milli Takım’a 2 Sporcu!!

Sporcularımız Fehmi Kuzey Yurdun ve Gülden Postoğlu Milli Takımda!
Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası 25-31 Ocak 2014 tarihleri arasında Antalya Kemer’de 1459 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Her yaş grubunda dereceye giren sporcuların milli takım havuzuna alındığı bu önemli şampiyonada İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi öğrencilerinden Fehmi Kuzey Yurdun 8 yaş Türkiye 6.sı (dördüncüyle eş puan ve averajla ), Gülden Postoğlu 8 yaş kızlar Türkiye 13.sü (onuncuyla eş puan ve averajla ) oldular.
Şampiyonaya katılan diğer sporcularımız Yusuf Berk Kurtuluş, Mirsu Kulaksızoğlu ve Doruk Candansayar da performanslarıyla beğeni kazandılar.
Sporcuların antrenörü Fırat Cem Ağca ; “ Öğrencilerimizin göstermiş oldukları başarı düzenli ve sistematik çalışmanın sonucudur. Sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Sporcularımızın final sıralamalarını buradan görebilirsiniz.
Fotograflar haberin devamında.

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
73%
Ödül kazanmak
27%
Toplam oy: 11

SPONSOR