İndigo'da Dersler Devam Ediyor...

İndigo’da her yaş ve seviyeye uygun Satranç,Yazlım Alt Yapılı Robot Eğitimi, Aloha Mental Aritmetik ve Anlayarak Hızlı Okuma kurslarımız devam ediyor.
Fotoğraf Galerisi
Bilgi İçin : Fırat Cem AĞCA
0537 766 32 64
fcagca@yahoo.com

Sezonun ilk ELO turnuvası “Atatürk Kupası” başlıyor!!

11.Marmaris Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası 8-9 Kasım 2014 tarihlerinde Green Nature Diamond Otel’in (Migros karşısı, Emniyet yanı / Siteler) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
İlimizin en prestijli turnuvalarından olan şampiyonada dereceye girenler kupa ile ödüllendirilecek. Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi’nin gerçekleştireceği bu anlamlı yarışmada her yaş ve seviyedeki satranç severler düşünülerek oluşturulmuş 6 kategori yer alacak. Yarışmada sadece turnuvada yer alan sporcuların anne ve babalarının katılabileceği yeni bir kategori de oluşturulmuştur.
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi A grubu için 6 Kasım, diğer gruplar için 7 Kasım 2014 saat 20.00'dir
Konaklama
**Yarışma herkese açıktır.
**Katılım ücreti 30 TL'dir. ( E grubu 20TL )
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz. Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Kayıt Sayfası
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası
 

Green Nature Diamond Konaklama Fiyatları

Marmaris Green Nature Diamond Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?

Kuvvetli oyuncularla oynamak
70% (16 oy)
Ödül kazanmak
30% (7 oy)
Toplam oy: 23

Önemli!!

Kayıt yaptırdığı halde turnuvaya katılamayacak olan sporcuların cuma akşamına kadar durumlarını bildirmeleri gerekmektedir. fcagca@yahoo.com 0 537 766 32 64

23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası

10.Geleneksel İndigo/Martı Otel 23 Nisan Satranç Turnuvası başlıyor!!
Marmaris Martı Otel’in 4.000 TL ödül koyarak sponsor olduğu 23 Nisan ELO Turnuvası Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından 18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde Martı Resort Otel’de gerçekleştirilecek. Bu sene 10.sunu düzenleyeceğimiz bu anlamlı turnuvanın sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak. Yarışmada 5 kategori yer alacak.
ELO Nedir?
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Kayıt için son başvuru tarihi 18 Nisan 2014 Cuma saat:20.00’dir. ( A Grubu için Perşembe saat: 20.00 )
Ödül Dağılımı
Konaklama
** Turnuva katkı payı A grubu için 50TL, B ve C grubu için 30TL, D ve E grubu için 20TLdir. GM ve IM ünvanlı sporculardan turnuva katkı payı alınmayacaktır.
Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası
 

Ödüller


Marmaris Martı Otel sponsorluğunda İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilecek 10. Geleneksel 23 Nisan ELO Turnuvası'nda dereceye girenlere verilecek ödülleri görebilmek için Haberin Devamını okuyun.

Para ödüllerinin yanısıra A, B, C ve D kategorilerinde ilk üç sırayı alan sporcular kupa, E kategorisinde yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecektir.

Martı Otel Konaklama Fiyatları

Marmaris Martı Resort Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

2. ELO Turnuva'sının UKD Değişimleri Açıklandı!

8-9 Mart 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Marmaris İndigo 2. ELO Satranç Turnuvası'nın performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.
Katılan sporcuların performans puanları ve UKD değişimlerini Haberin Devamında görebilirsiniz.

İndigo 2.ELO Turnuvası Sona Erdi

Marmaris Martı Resort Otel’in ev sahipliğinde İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından gerçekleştirilen 2. ELO Turnuvası 9 Mart 2014 tarihinde düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Turnuva sonunda A kategorisinde Osman Yatkın, B kategorisinde Barışcan Ünsal ,C kategorisinde Ömer Ege Boz, D kategorisinde Ünal Yiğit Özenç yarışmayı birincilikle tamamladılar.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
3.ELO turnuvası 18-19-20 Nisan 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Turnuva ödüllerine, detaylarına ve fotoğraflarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
70%
Ödül kazanmak
30%
Toplam oy: 23

SPONSOR