Muğla Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Kupası Marmaris Elemeleri

TSF Marmaris İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen Muğla Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası Marmaris Elemeleri 17-18 Ekim 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Düzenleyeceğimiz turnuvanın sonuçları UKD hesaplamalarında kullanılacak.
Turnuva sonunda dereceye giren sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Kategoriler Haberin Devamında.
Kayıt için son başvuru tarihi 16 Ekim 2015 Cuma saat:20.00’dir. Her kategoride ilk 5 sırayı alan sporcular 24-25 Ekim tarihlerinde Muğla'da gerçekleştirilecek Cumhuriyet Turnuvası'na katılmaya hak kazanacaklar.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Katılım ücretsizdir.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Kayıt Sayfası
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

Marmaris Has Kuyumculuk Ödüllü ELO Turnuvası Sona Erdi!

Marmaris Has Kuyumculuk sponsorluğunda Marmaris İndigo tarafından düzenlenen ELO Turnuvası 24 Mayıs 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
Turnuvada dereceye giren sporcular altın, kupa ve madalya ile ödüllendirildiler.
Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Osman Yatkın , B-C Kategorisinde Ahmet Berkan Baylan, D Kategorisinde Osman Efe Yıldız birinci oldu.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva sonuçlarına ve detaylarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

İndigo Ödüllü 2. Yıldırım ELO Turnuvası Sonuçlandı

Marmaris İndigo Ödüllü 2. Yıldırım (Blitz) ELO Turnuvası 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü yapılan maçlarla sona erdi. Yıldırım Turnuvasının birincisi Osman Yatkın, ikincisi Uğur Onat Aslan, üçüncü ise Ozan Tuna Yakar oldu. Turnuva birincisi çeyrek altın, ikincisi Dost Restaurant'tan 150 TL harcama çeki, üçüncüsü Bono'dan 100 TL harcama çeki ile ödüllendirildiler.
Sonuçlar ve Sıralama

Duyuru!!

Turnuvada B ve C kategorileri birleştirilecek, bu kategorilerin sporcuları tek kategoride oynayacak, ödüllendirme de tek kategoride yapılacaktır.

Marmaris Has Kuyumculuk Ödüllü ELO Turnuvası Başlıyor!

Marmaris Has Kuyumculuk sponsorluğunda Marmaris İndigo tarafından düzenlenen ELO Turnuvası 23–24 Mayıs 2015 tarihlerinde Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
Yarışmada her yaş ve seviyedeki satrançseverler düşünülerek oluşturulmuş 5 kategori yer alıyor.
Düzenleyeceğimiz turnuvanın sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak.
ELO Nedir?
Turnuva sonunda her kategoride birinciler çeyrek altın, ilk üç sırayı alan sporcular kupa, E Kategorisinde yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Turnuva katkı payı A grubu için 40TL, diğer gruplar için 30 TL'dir. Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Konaklama
Kayıt için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2015 Cuma saat:20.00’dir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

Marmaris İndigo Ödüllü 2. Yıldırım ELO Turnuvası

Marmaris İndigo Ödüllü 2. Yıldırım (Blitz) ELO Turnuvası 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat: 10.00’da Marmaris Belediyesi Yüzme Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 5 dakika + 3 saniye eklemeli zaman temposuyla 5 tur üzerinden oynanacak yarışma sonuçları FIDE’ye gönderilecek ve Blitz ELO hesaplamalarında kullanılacaktır.
Turnuva sonunda birinci çeyrek altın, ikinci Dost Restaurant'tan 150 TL harcama çeki, üçüncü Bono Restaurant'tan 100 TL harcama çeki ve madalya ile ödüllendirilecek.
Yarışma herkese açıktır (Tek Kategori).Katılım ücreti 30TL'dir.
Yönergeyi inceleyiniz.
Kayıt Sayfası
Turnuva Programı:
Cumartesi
1.Tur: 10.00
2.Tur: 10.20
3.Tur: 10.40
4.Tur: 11.00
5.Tur: 11.20
 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Türk milletinin kendi kaderinde ve ülke yönetiminde söz sahibi olmasının miladı olan 19 Mayıs, Türk milletinin esaret zincirini kırmak adına Büyük Önder Atatürk’ün liderliğinde attığı büyük adımın adıdır.
Tarih boyunca esareti değil özgürlüğü benimsemiş olan milletimizin geldiği noktanın başlangıcı, Atatürk’ün doğum günüm dediği ve bu günü Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs’tır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını feda edan aziz şehitleri rahmet minnet ve saygıyla anıyoruz.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı egemenliğin ulusta olduğu düşüncesinin kabul edildiği gündür. Çocuk bayramımızdır. Yarının büyükleri olan çocukların bayramıdır. Tüm Ulusumuzun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun.

11.Geleneksel Marmaris 23 Nisan Ödüllü ELO Turnuvası Sona Erdi

Marmaris İndigo ve Marmaris Yalı Lions Kulübü’nün gerçekleştirdiği Marmaris 11. Geleneksel 23 Nisan ELO Satranç Turnuvası 19 Nisan 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular altın, kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Ahmet Yamaç , B Kategorisinde Merih Ergin, C Kategorisinde Yusuf Berk Kurtuluş, D Kategorisinde ise Can Leon Işık birinci oldu.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva sonuçlarına ve detaylarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
74%
Ödül kazanmak
26%
Toplam oy: 57

SPONSOR