İndigo “Çanakkale Geçilmez” ELO Satranç Turnuvası Sona Erdi!

İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi'nin gerçekleştirdiği İndigo “Çanakkale Geçilmez” ELO Satranç Turnuvası 15 Mart 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Ahmet Yamaç , B Kategorisinde Merih Ergin, C Kategorisinde Yusuf Berk Kurtuluş, D Kategorisinde ise Can Leon Işık birinci oldu.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva ödüllerine ve detaylarına Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

İndigo “Çanakkale Geçilmez” ELO Satranç Turnuvası Başlıyor!

İndigo “Çanakkale Geçilmez” ELO Satranç Turnuvası Marmaris İndigo tarafından 14 – 15 Mart 2015 tarihlerinde Marmaris Green Nature Diamond Otel’de gerçekleştirilecek. Düzenleyeceğimiz bu anlamlı turnuvanın sonuçları ELO ve UKD hesaplamalarında kullanılacak. Yarışmada her yaş ve seviyedeki satrançseverler düşünülerek oluşturulmuş 5 kategori yer alacak.
ELO Nedir?
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Konaklama
Kayıt için son başvuru tarihi 13 Mart 2015 Cuma saat:20.00’dir.
** Turnuva katkı payı A grubu için 40TL, diğer gruplar için 30TLdir. Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

Green Nature Diamond Otel Konaklama Fiyatları

Marmaris Green Nature Diamond Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

2015 Yeni Yıl Kupası Sona Erdi

İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi'nin gerçekleştirdiği Marmaris İndigo 2015 Yeni Yıl Kupası Satranç Turnuvası 11 Ocak 2015 Pazar günü düzenlenen ödül töreniyle sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular kupa ve madalya ile ödüllendirildiler. Gerçekleşen turnuva sonunda A Kategorisinde Ahmet Yamaç , B Kategorisinde Haldun Aksel, C Kategorisinde Bora Erzurumlu, D Kategorisinde ise Oğul Sadi Nasuhoğlu birinci oldu.
E Kategorisinde yarışan tüm sporcular sıralama yapılmaksızın madalya ile ödüllendirildi.
Turnuva ödüllerine ve detaylarına
Turnuva Sayfasından ulaşabilirsiniz.

Marmaris İndigo Yeni Yıl Kupası ELO Turnuvası Başlıyor!

Marmaris İndigo Satranç ve Mental Aritmetik Merkezi tarafından düzenlenen Marmaris İndigo 2015 Yeni Yıl Kupası ELO Turnuvası 10–11 Ocak 2015 tarihlerinde Marmaris D-Resort Grand Azur Otel’de gerçekleştirilecek.
Turnuvaya kayıt yaptırmadan önce mutlaka Haberin Devamını okuyun.
Konaklama
Kayıt için son başvuru tarihi 9 Ocak 2015 Cuma saat:20.00’dir.
Turnuva sonunda A,B,C ve D Kategorilerinde ilk üç sırayı alan sporcular kupa, E Kategorisinde yarışan tüm sporcular madalya ile ödüllendirilecek.
Turnuva katkı payı A grubu için 40TL, diğer gruplar için 30 TL'dir. Katkı payı İndigo Danışmanlık firmasına makbuz karşılığı ödenecektir.
Aşağıdaki ilgili linkleri tıklayarak online kayıt olabilir, kayıt olan sporcuların listesini görebilir, yarışma programına, turnuva yönergesine, fotoğraflara, eşlendirme ve sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Online kayıt yaptırabilmek için siteye üye olmanız gerekmektedir.
Katılımcı Listesi
Turnuva Sayfası

İndigo'da Dersler Devam Ediyor...

İndigo’da her yaş ve seviyeye uygun Satranç,Yazlım Alt Yapılı Robot Eğitimi, Aloha Mental Aritmetik ve Anlayarak Hızlı Okuma kurslarımız devam ediyor.
Fotoğraf Galerisi
Bilgi İçin : Fırat Cem AĞCA
0537 766 32 64
fcagca@yahoo.com

D-Resort Grand Azur Otel Konaklama Fiyatları

Marmaris D-Resort Grand Azur Otel'in Marmaris dışından turnuvaya katılan sporcu ve aileleri için uyguladığı özel fiyatlar haberin devamında dır.

İndigo Satranççılarının büyük başarısı!!!

12 Yaş altı Muğla İl Birinciliği 27-28 Aralık tarihlerinde Muğla Üniversitesinde gerçekleştirildi. Öğrencilerimizin aldığı dereceler;
İlke Gönül Gürlek 7 Yaş Kızlar Muğla 1.si
Fehmi Kuzey Yurdun 9 Yaş Genel Muğla 1.si
Yusuf Berk Kurtuluş 10 Yaş Genel Muğla 1.si
Elif Naz Damkacı 8 Yaş Kızlar Muğla 2.si
(Birinciyle eş puan ve averajla)
Mirsu Kulaksızoğlu 10 Yaş Kızlar Muğla 2.si
(Birinciyle eş puan ve averajla)
Gülden Postoğlu 9 Yaş Kızlar Muğla 3.sü
Bora Erzurumlu 9 Yaş Genel Muğla 4.sü
(Üçüncüyle eş puan ve averajla)
Turhan Yaltırık 7 Yaş Genel Muğla 4.sü
(Üçüncüyle eş puan ve averajla)
12 Yaş altı Muğla'nın en önemli yarışması olan şampiyonada İlimizin en kuvvetli sporcuları mücadele etti. İndigo satranççıları bu önemli şampiyonadan madalya ve ünvanlarla döndüler.
Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

11. Atatürk ve Cumhuriyet Kupası'nın UKD Değişimleri Açıklandı!

8-9 Kasım 2014 tarihlerinde gerçekleştirilen Marmaris İndigo 11. Geleneksel Atatürk ve Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası'nın performans puanları ve UKD değişimleri açıklandı.
Katılan sporcuların performans puanları ve UKD değişimlerini Haberin Devamında görebilirsiniz.

Özlemle Anıyoruz…

Atatürk'ün ölümsüzlüğe uğurlandığı günün yıldönümünde herkese düşen en büyük görev; Atatürk'ü ve en büyük eseri Cumhuriyet'i anlamak, Cumhuriyet'in değerlerini her koşulda korumak, Atatürkçü düşünceyi benimsemek ve Ülkemizi aydınlık yarınlara taşımaktır.

Yazarlarımız

GÜNÜN SORUSU

Anket

Katıldığınız turnuvalarda hangisini daha çok önemsersiniz?
Kuvvetli oyuncularla oynamak
72%
Ödül kazanmak
28%
Toplam oy: 47

SPONSOR